WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemizi ziyaret edenler, bu web sitesinde kendilerine verilen bilgiler karşılığında aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmek zorundadır.

  • Web sitemizin tüm sayfalarına doğru ve güncel bilgiler eklemek için makul çabalarımızı kullanıyoruz. Bilgi sadece rehberlik içindir ve bir sözleşmenin herhangi bir bölümünü oluşturma amacı taşımamaktadır ve önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Bu sayfaların kullanılmasından veya bu sayfaların kullanılmamasından, içeriğindeki herhangi bir hata, yanlış beyan veya eksiklikten kaynaklanan doğrudan, dolaylı, tesadüfi, sonuçlanan veya birikimli zarar veya kümülatif kayıplardan veya zararlardan sorumlu değiliz.
  • Bu web sitesinin sayfalarındaki bilgiler makul bir özenle hazırlanmıştır ve hazırlanma tarihinden itibaren yasal, dürüst, iyi ve doğru olduğuna inanıyoruz.
  • Web sitemizdeki web sayfalarının kullanımıyla indirilen veya başka bir şekilde erişilen malzemelerin tamamen kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve yazılım veya bilgisayar sistemlerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan ve / veya bunun sonucunda ortaya çıkan veri kaybından tamamen kendinizin sorumlu olacağını kabul edersiniz bu tür bir hasarın oluşma olasılığı bildirilse bile.
  • Kendi web sitemiz üzerinden bağlanabilen veya erişilebilen üçüncü şahısların web sitelerine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve bu sitelerin içeriğini onaylamıyor veya onaylamıyoruz.
  • Bu web sitesinden kaynaklanan bir anlaşmazlık ile ilgili olarak kullanıcı, yalnızca İngiltere ve Galler mahkemelerinin yargı yetkisine başvurmayı kabul edersiniz.
  • Aksi açıkça belirtilmediği sürece, bu web sitesinde yer alan bilgilerdeki metin ve grafikler, Associated Palletlerin telif hakkıdır. Web sayfalarımızdaki kişisel seçimleri yalnızca kendi kişisel bilgileriniz için açıkça kullanılıyorsa ve genel olarak çoğaltılamazsanız indirebilir veya yazdırabilirsiniz. Bu web sitesinin tamamının veya bir kısmının veya içerisinde yer alan bilgilerin kalıcı bir şekilde kopyalanması veya saklanması veya herhangi bir bölümünün basılı veya elektronik ortamda veya başka bir biçimde açıkça yasaklanmış olup olmadığının başka bir eser veya yayına dahil edilmesi.
  • Bu web sitesinin tüm içeriği mülkiyetimize aittir ve tüm hakları saklıdır.