Damacana paletinde ki hedeflediğimiz amaç

Damacana paletinde ki hedeflediğimiz amaç Kalite odaklı, dayanım ve kolay kullanımdır. Bununla birlikte maliyeti en düşük seviyede tutup müşterilerimizin girdi maliyetlerini azaltmaktır.

Çalışma anlayışımızda doğaya ve çevreye saygı  kurumsal yapımızın en önemli prensibidir.

Çalışmalarımızda bizlere yol gösteren ana ilkemiz; gelir ve istihdam yaratmak, ülkemizin, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın gelir düzeyini artırarak  büyümektir.

Yurt içinde ve yurt dışında güvenilir bir marka (CARBOYPALET) Damacana paleti olmayı sürdürmektir.

Firmamızın kurumsal  ilkeleri

Firmamızın kurumsal  ilkeleri doğrultusunda başlattığı  çalışmalar ile bugüne kadar olduğu gibi, 2020’li yılların küreselleşen ekonomisinde de başarılı olacağına ve gelecek nesillere büyüyerek ve gelişerek devam edeceğine inancımız tamdır.

Damacana Paleti Fabrikamız ile faaliyet alanımızda sektörde dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır. Kuruluş amacımızda başarıyı yakalayabilmek için müşterilerin isteklerini karşılayabilmek  en önemli gayemizdir.

Bu ilke ile birlikte güvenilir damacana paleti ürünleri, güvenilir çalışma ortakları, memnuniyet odaklı kaliteli hizmet, müşterilerin beklentilerine cevap verebilen profesyonel bir kadro ve tümünün sinerji içerisinde çalışmasını sağlayacak modern bir yönetim anlayışı gerekmektedir. Firmamızın Kataloğunu indirmek için Tıklayınız

DAMACANA PALETİ

Damacana paleti

Damacana paleti fabrikamız ; Kurumumuzun politikası olarak, faaliyet alanında kaliteli ürün çıkarmak  ve memnuniyet garantili hizmeti sunmak, ülkemize katma değer yaratan bir kurum olmak amacını gütmektedir..