DAMACANATASIMAPALETI

Özel Plastik nakliye paletleri

Özel Plastik Damacana Paletleri

Damacana paleti firmamız, tesislerinde ve dağıtım merkezlerimizde plastik nakliye paletleri genel maliyetlerini ve hasarı azaltmayı amaçlamıştır.

Hala eski metal veya tahta paletlerimi kullanıyorsunuz?

Firmamız, tesislerimizde ve dağıtım merkezlerimizde , plastik paletlerin genel maliyetleri, hasarı ve yaralanmayı azalttığı ve aynı zamanda yeniden kullanılabilir paletlerle daha sürdürülebilir bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Malzeme taşıma plastik paletleri için PSI’yı seçtiğinizde daha da fazlası var.

PSI’da, dayanıklı, gözetici ve aynı zamanda hijyenik stoklanabilir, özel plastik paletler sunuyoruz. Plastik nakliye paletleri hijyenik doğası, azami paklik ve eminlik standartlarını karşıladıkları ve ayrıca hijyenik çözümler gerektiren firma ve kuruluşların da bulabileceği anlamına kazanç. Bu kuruluşlar, gıda ve meşrubat veya ilaç sanayilerinde faaliyet gösterenleri kapsayabilir .

Şirketler Neden Plastik Paletlere Geçiyor?

Gittikçe daha fazla şirket plastik paletlere geçiyor – nakliye ihtiyaçları için endüstri standardı ahşap paletlerden uzaklaşıyor. Geleneksel malzeme, yerel tedarik zincirlerinde ve Uluslararası İhracatta uzun süredir devam eden temel unsurlardan sonra, işletmelerin bunu neden yaptığını soruyor olabilirsiniz. Geçiş yapmak isteyebileceğin bir sürü sebep var! Neden plastik paletlerin şirketiniz için doğru seçim olabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Sağlam ve uzun ömürlü

Hedeflerine bağlı olarak, standart ahşap paletler yalnızca bir yolculukta hayatta kalabilir. Ahşap kaburgalar – özellikle daha ucuz ahşap paletler üzerinde – kırılgandır ve kolayca tamir edilip yenisiyle değiştirilebilir. Birçok alıcı, parçalanma veya hasar belirtileri varsa, üretim alanlarında bunu istemediklerinden ahşap paletlerde mal kabul etmeyecektir. Ahşap paletten sonra iyi bakıldığında bile, özellikle uzun mesafeli teslimatlarda veya uluslararası ihracatta kullanıldığında, birkaç yıl sürebilir.

Plastik damacana paleti ise sağlam ve dayanıklıdır. İyi bir Ağır Hizmet tipi plastik palet, on yıl boyunca kolayca dayanabilir – ahşap paletin maksimum kullanım ömrünün iki katından fazla. Bu, plastik paletlerin başlangıçtaki yüksek maliyetine rağmen, çok daha uzun bir hizmet sunacakları ve nihayetinde düzenli olarak değiştirilmeleri gerekmediği için ahşap emsallerinden daha düşük maliyetli olacakları anlamına gelir.

Daha Temiz ve Daha Güvenli

Ahşap paletlerle ilgili en önemli konulardan biri, temizlenmesi zor ve kirli olduklarında imha edilmeleri gerektiğidir. Organik malzemelerden yapılmış olması, ahşap paletlerin çürümesi ve nemli olması durumunda bakteri üremesi için çok kolaydır. Bu, tehlikeli küflerin veya diğer tehlikeli organik maddelerin sınırı geçmemesini sağlamak için nakliyede gecikmelere neden olmak için ahşap paletlerin gümrükte durdurulması gerektiği anlamına gelir.

Plastik damacana paletleri kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır ve silinmeleri kolaydır ve bu nedenle sınırda tutulmaları gerekmez. Plastik paletlerin inşa edilmesi aynı zamanda parçaların ve çivilerin kesilmesi veya kesilmesi riski olmadan çalışanların onları taşımalarının daha güvenli olduğu anlamına gelir.

Zararlı bakterilere karşı bu direnç, plastik paletleri yiyecek, içecek veya ilaç gibi bozulabilir veya tüketilebilir ürünler için mükemmel nakliye yöntemi haline getirir. Hijyenik plastik paletler sayesinde, taşınan ürünlerin kirli ahşap paletler tarafından kirlenmesi tehlikesi yoktur; bu da harabe ürünün zarar görmesini önler.

Yeniden Kullan, Geri Dönüştür

Plastik paletlerin ilk yapımı, yenilenebilir ahşap malzemelerden yapılanlara göre daha az çevre dostu olsa da, plastik paletlerin geri dönüşümü kolaydır. Kırık bir plastik palet, yepyeni bir palet veya başka çeşitli plastik ürünler yapmak için topaklara yeniden öğütülebilir.

Kapalı Döngü Kaynağı akışları için harika

Mavi Renkli Damacana Paletleri

Mavi Renkli Damacana Paletleri

Plastik Paletler kapalı bir döngü ya da çoklu kullanım bağlamında sevk edenler için daha akıllıca bir seçenektir – teslimat tamamlandıktan sonra paleti tutmamanız garanti edilir. Hafif, dayanıklı konstrüksiyonları ve on yıllık kullanım ömürleri ile bu tür nakliye faaliyetleri için plastik paletler kullanmak, ahşap paletleri düzenli olarak yeniden satın alma ihtiyacından kaynaklanan nakliye maliyetlerini büyük ölçüde azaltabilir.

Plastik paletler dayanıklı, hijyenik ve hafiftir. İlk maliyetler bazı tedarikçileri erteleyebilirken, uzun ömür ve plastik paletlerin – ve diğer yeniden kullanılabilir nakliye ve paketleme yöntemlerinin – birçok faydasını düşürdüğünü ve büyük tasarruflar yaptığını gördüler. Plastik paletlerin nakliye ihtiyaçlarınız için uygun olup olmadığını görmek ister misiniz?  İletişim İçin Tıklayınız

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir