Damacana Taşıma Paleti Resimleri

Neden firmalar plastik damacana paleti satın alıyor? 

Neden Plastik Damacana paleti satın alıyor? 

Ahşap, plastik, metal ve kâğıttan yapılmış paletler doğru uygulamada kendi yerlerine sahipken, malzeme taşıma ihtiyaçlarınız için plastik paletler satın alındığında, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.:

 1. Boyutsal olarak tutarlı boyutlandırma, malzeme taşıma sistemlerinde performansı artırır.
 2. Yaralara, ürünün hasar görmesine ya da perakende zeminlerde kazımaya neden olacak çıkıntılı bağlantı elemanları veya şeritler yoktur.
 3. İhracat paletleri gibi hafif uygulamalar için uygun olmayan modeller . ISPM-15, uluslararası sevkiyat için muaf tutularak gönderilerin uluslararası giriş limanlarında alıkonma riskini ortadan kaldırmaktadır.
 4. Sıvı emmez, yıkanması kolaydır. Şirketler gıda güvenliği programlarını geliştirmeye çalışırken plastik paletler giderek daha popüler hale geliyor
 5. Son derece dayanıklı modeller palet ömrü boyunca yolculuk başına çok düşük bir maliyet sunar.
 6. Markalaşma, kontrol veya tesis görünümüne yardımcı olmak için farklı palet renklerinde mevcuttur .
 7. Yerleştirme tasarımı, tesislerde ve taşıma sırasında boş palet depolaması için yerden tasarruf sağlayabilir. Örneğin, bir fırın, yılda 253 yük boş plastik damacana paleti getirisini elimine etti , çünkü yalnızca üçte biri paletlerin alanını gerektirir.
 8. Plastik damacana paleti kenar raflanabilir veya istiflenebilir olabilir.
 9. Temizleme gerektiren ahşap yongalarına yol açmaz ve malzeme taşıma ekipmanı lastiklerinin zarar görmesine neden olabilir, ayrıca kayma ve yol açma tehlikeleri oluşturabilir.
 10. Bazı modellerin diğer malzemelerden yapılmış paletler üzerinde önemli bir ağırlık avantajı vardır.
 11. RFID etiketlerinin gömülü olmasını sağlayabilir.
 12. Kolayca yerel olarak veya damacana paleti tedarikçilerine iade edildiğinde geri dönüştürülür. Satıcılar genellikle kendi ürünleri için geri alım programlarına sahiptir ve diğer üreticilerin plastik paletlerini de geri alabilirler.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir