Mavi Renkli Damacana Paletleri

Damacana paleti nedir? Nasıldır?

Damacana paleti nedir? Nasıldır?

Damacana Paleti, bir forklift ile kaldırılırken damacanaların devrilmemesini sağlayan ve dik olarak istiflenen, tasarımı ve imalatı firmamıza ait olan, plastik malzemeden yapılmış kırılmaz ve ezilmez bir üründür.”

Palet, taşıma ve depolama verimliliğine izin veren – ağır malzeme yığınlarının hızlı malzeme hareketi ile taşınmasını kolaylaştıran ünite yükünün yapısal temelidir. Plastik, metal ve geri dönüştürülmüş plastikten yapılabilirler. Paletlerimiz son derece güçlü ve sağlamdır ve tekrar kullanılabilir niteliktedir.

Ülkemizde de  yaygın olarak kullanılan iki boyut vardır; 1200x1000mm veya 1200x800mm ve her bir boyutta palet sağlayabiliriz, bazı müşterilerimiz kendi gereksinimlerine ve araçlarına uyacak genişletilmiş paletler talep etmektedir.

PLASTIK PALETLER

“Plastik paletler hava koşullarına, çürümeye, kimyasal maddelere ve korozyona dayanabilir. Ayrıca, biyo güvenlik kaygılarını denetlemekten muaf tutulurlar ve uluslararası veya gıda nakliyesi için kolayca sterilize edilirler.”

Plastik paletler sağlam, dayanıklı ve temizdir. Endüstriyel kullanım için plastik palet çeşitleri, temiz oda ortamları, gıda işleme ve ahşap üzerindeki belirli ülkelere ihracat kısıtlamaları nedeniyle hızla artmaktadır. Plastik paletler hava koşullarına, çürümeye, kimyasal maddelere ve korozyona dayanabilir. Ayrıca, biyo güvenlik kaygılarını denetlemekten muaf tutulurlar ve uluslararası veya gıda nakliyesi için kolayca sterilize edilirler.

Damacana paleti nedir

Damacana paleti nedir

Paletler, aynı zamanda yüzlerce yolculuk veya daha fazla süren tekrar kullanılabilir bir ambalaj malzemesi olması nedeniyle herhangi bir sanayi bölgesi için bir avantajdır; bu, bir şirketin karbon ayak izini azaltır ve geri dönüşüm ve atık imhasıyla ilgili olarak ambalaj maliyetlerinde tasarruf sağlar (AET atık ve atık paketleme) düzenlemeler). Paletler, kullanıcının binalardan kolayca geçmesini ve raflara sığmasını sağlar. Ek olarak, istiflenebilir – çalışma alanını en aza indirir ve kullanılmadığında binaların akışını iyileştirir.

METAL PALETLER

Metal paletler fırınlar, tehlikeli kimyasallar ve yiyecek hazırlama gibi aşırı sıcaklık ortamlarına uygundur.

SAKLAMA ÜNITELERİ

Bu birimler sıradan bir paleti bir sığınağa dönüştürür. Tutma ünitelerinde palete yaka olarak tutturulmuş dört gözenekli veya düz taraf vardır.

Kısaca Damacana paleti nedir? anlatmış olduk. Firmamız dikey damacana ürünün mücidi ve tasarımcısıdır. Bu ürünün taklitleri ile arasındaki fark, Devrilmez ve yıkılmaz olmasıdır.

Damacana paleti nedir

Damacana paleti nedir

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir